Petrův Revír ve Zdechovicích

Nabízíme

 • Sportovní rybaření (chyť a pusť) i bez rybářského lístku

  Rybaří se na rybníku Pilský (Černý), obsádku ryb tvoří převážně kapři (největší ulovený kapr v roce 2016 měřil 96 cm), dále v hojné míře jsou zastoupeni líni, amuři (největší ulovený amur v roce 2013 měřil 119cm), tolstolobici, štiky, candáti a několik velkých sumců.
 • Využití přístřešků

  K dispozici je 11 přístřešků - chatek pro 1-2 osoby a chatka VIP pro 1-4 osoby. Vybavení přístřešků tvoří pouze postele s matrací (doporučujeme spacáky s sebou). Sociální zařízení je společné, ale velmi útulné (wc, umývárna a sprchy). U chatek je možnost otevřeného ohně - možnost zapůjčení topeniště u správce. Parkování je dovoleno pouze na vyhrazených místech (nikoliv bezprostředně u přístřešků).
 • Pronájem celého areálu (team building, oslavy, večírky apod.)

  Je možné si pronajmout celý areál, ať už pro soukromé závody, firemní team building, oslavy, večírky apod.). K dispozici jsou všechny přístřešky, celá travnatá pláž, kiosek (výčep, udírna, posezení), sociální zázemí (wc, sprcha) a samozřejmě rybolov.
 • Vánoční prodej ryb

  V areálu zajišťujeme kompletní vánoční prodej ryb za bezkonkurenčí ceny.
 • Prodej sádkovaných ryb

  Je možné si objednat a zakoupit ryby i v průběhu roku. Několik kusů kapra je k dispozici na sádkách. Prodej ryb je samozřejmě i v průběhu výlovů, o kterých vždy včas informujeme v aktualitách. Při výlovu jsou k dispozici i candáti, štiky, sumci, líni, tolstolobici a amuři.

Kontakty

t.č.                              +420 727 936 516

spravce@chemapplication.cz

p. Pavel Ottis

© 2013 Petruvrevir.cz

?>